Początkowo podsumowania ubiegłego roku miało nie być. Ale był to rok naprawdę wyjątkowy. Rok, w którym podjęliśmy kilka ważnych, a czasem nawet i trudnych decyzji. 

Był to przede wszystkim rok pierwszych podróży z Leo, ale tych z noclegiem poza domem. Bo przecież pierwszy wyjazd na całodniowa wycieczkę do Szczyrku Leoś zaliczył jak miał 7 tygodni.

Kompleks skoczni narciarskich Skalite w Szczyrku

Na pierwszy wyjazd kilkudniowy wybraliśmy się w lutym do Murzasichle. Uwielbiamy to miejsce, głównie ze względu na piękny widok na Tatry, ale również ze względu na to, że pomimo dużej bazy noclegowej nie spotyka się tylu turystów co na, np. Krupówkach. 

Hotel Sądelski Dwór

W kwietniu 2019 roku Leo pierwszy raz wszedł na podkład samolotu, by udać się na Wyspy Kanaryjskie – na wyspę Fuerteventura. Był to cudownie spędzony tydzień nad Oceanem Atlantyckim. To tam Leo pierwszy raz bawił się piaskiem, pierwszy raz widział i usłyszał fale oceanu odbijające się o brzeg. To tam skradł serca kelnerów, którzy cały czas się uśmiechali. 
O wyspie możecie przeczytaj tutaj.

Kolejnym miejsce, w które udał się Nasz maluch była to wyspa grecka -Zakynthos. Udaliśmy się tam w czerwcu. To tam udaremniliśmy pierwsze próby zjedzenia kamienia, były to również pierwsze wojaże w Aqua Parku. Nasz dzielny podróżnik płynął tutaj pierwszy raz łodzią. 
O wyspie możecie przeczytać tutaj.

Kolejny lot, który miał okazje odbyć Leoś był lot do Włoch. Na ta podróż wybraliśmy Jezioro Garda. Byliśmy tam we wrześniu, czyli z niespełna 13sto miesięcznych, ćwiczącym chodzenie Leo. Na włoskich promenadach tuz nad jeziorem Garda Leo testował jak szybko rodzice mogą go złapać i jak daleko dobiegnie w przeciwna stronę niż ta, w która chcą iść rodzice. 

Riva del Garda
Sirmione

2019 rok Były to również jednodniowe wycieczki, wyjazdy kolejka w góry, wiele godzin spędzonych na placu zabaw i kilometry przemierzonych dróg na spacerach. 

Góra Żar
Ojcowski Park Narodowy
Palmiarnia Gliwice
Park Gródek Jaworzno


2019 rok to również I urodziny Leosia, mnóstwo nowych umiejętności załapanych przez malucha. Rok pełen wzruszeń, trosk i obaw o zdrowie swoje i malucha. 

W 2019 roku powstała również inicjatywa założenia tego bloga, która właśnie się realizuje! 

Życzę Wam i Nam aby rok 2020 był dla wszystkich satysfakcjonującym, abyśmy dążyli w nim do spełnienia swoich marzeń i przede wszystkich byli zdrowi!!